×

Ваш кошик порожній

ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ


Випадково додалася чи переплуталася позиція на замовлення? Під час перевірки посилки під час отримання Ви побачили пошкодження товару? Розуміємо, що непорозуміння іноді трапляються. Просто розкажіть нам про проблему, а ми допоможемо швидко вирішити.

1. Якщо при отриманні посилки доставлений товар не відповідає замовленню, кур'єр або менеджер на пункті видачі на ваше прохання забере його та поверне оплату.

2. Якщо проблему виявлено пізніше, коротко опишіть ситуацію, прикладіть фото або відео товару, який ви придбали у нас і хотіли б повернути, надіславши лист із використаної для оформлення замовлення адреси на електронну адресу https://pecham.ua/service

Якщо товар не відкритий, а цілісність упаковки не порушена, протягом 14 днів з моменту придбання ви можете повернути продукт.

На жаль, навіть найвідоміші бренди не застраховані від збою на виробництві. Якщо ви знайдете шлюб, скажіть нам. Наш менеджер запропонує можливі рішення, а у разі обміну або повернення товару організує візит кур'єра або розповість, як надіслати нам посилку.

Будь ласка, обов'язково зберігайте упаковку зі штрих-кодом товару, при зверненні ми попросимо надати і сам товар або товари, що входили в набір (без пошкоджень під час розпакування та використання),  всі комплектуючі та упаковку товару зі штрих-кодом виробника, а також документ, що підтверджує придбання товару у нас.

Орієнтовно протягом 7 днів (але не більше 30 днів) після отримання посилки ми вивчаємо повернені позиції, приймаємо рішення про повернення коштів на вказаний рахунок. Якщо ви не використовували картку для оплати, для повернення коштів, нам потрібно буде уточнити номер картки для здійснення повернення, ІПН та ПІБ власника картки. Додатково вам надішлють повідомлення на електронну адресу про статус повернення.

Єдине прохання: не повертайте нам товари, придбані в іншому магазині, продукцію, якою ви користувалися, а також вироби, з яких немає аргументованих причин для обміну чи повернення. У всіх інших ситуаціях ми намагатимемося допомогти швидко і легко оформити обмін або повернення.

З усіх питань Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: 050 732 67 53; 067 320 31 08