×

Ваш кошик порожній

Якісне чищення ротової порожнини з іригатором Pecham

Якісне чищення ротової порожнини з іригатором Pecham
25 квітня 2020 р. 21:41

Іригатори для чищення зубів.

Кожен хоче стати володарем гарної усмішки. А що таке гарна посмішка? Адже це не тільки білий колір і рівна форма зубів, це ще й їх здоровий стан. Стан, при якому ясна не запалені, зуби не схильні до карієсу або інших хвороб, що їх руйнують. Стан, у якому зуби будуть у безпеці до старості. І досягти цього стану здоров'я можна тільки, якщо за зубами регулярно і ретельно доглядати.

Це означає, що щодня зуби необхідно очищати від залишків їжі, нальоту від напоїв та куріння, а також нальоту, утвореного бактеріями. Якщо все це не очищати, зуби під дією бактерій руйнуватимуться, гнитимуть, а через певний час вони можуть бути втрачені. Навіть у молодому віці. До того ж, поганий стан зубів впливає і на стан всього організму – на найважливіші його органи, зокрема травлення, серце і навіть мозок. Тому так важливо робити все можливе, щоб зберегти зуби в ідеальному стані. В ідеалі, правильна турбота про зуби має тривати все життя – з дитинства до старості. Наше покоління на жаль не може похвалитися здоровими зубами, оскільки раніше про правильну гігієну було мало відомо, та й культ здоров'я не був актуальним. Тільки в сьогоднішньому світі вважається нормальним та важливим стежити за своїм здоров'ям, фізичною формою, здоров'ям кожного органу, включаючи зуби. Тому сьогодні так багато говорять про гігієну та про ті засоби, які необхідно для цього використати. Але навіть якщо ви не знали про правильну гігієну зубів раніше, то ніколи не пізно все про неї дізнатися та почати її застосовувати у житті. А також вчити своїх дітей змалку правильно піклуватися про свої зуби.

Іригатори для чищення зубів.
Говорячи про правильну гігієну, ми вже згадали, що вона зобов'язує очищати зуби від нальоту та того, що його утворює. А робити це необхідно такими засобами, як зубна щітка та іригатор. Щітка застосовується вранці та ввечері, іригатор тільки ввечері (можна навіть не кожен вечір, а двічі-тричі на тиждень). Щітка очищає від великих залишків їжі, іригатор від дрібних, важкодоступних, і навіть від нальоту. Також іригатор виконує для ясен дуже важливий масаж водою, щоб покращити кровотік. Іригатор повинен використовуватися після застосування щітки (не замість, не до, а саме після), щоб дочистити все, з чим не змогла впоратися навіть найякісніша і найдорожча щітка. Паста в даному випадку значення не має, оскільки її завдання полягає не в очищенні, а в живленні зубної емалі та ясен необхідними мікроелементами. Щітка видаляє наліт і залишки їжі тільки з поверхні зубів, у той час як «на плечі» іригатора покладається відповідальність видалити всі їхні пародонтальні кишені, всі проміжки між зубами, всі місця з'єднання зуба і ясна.

Іригатор також дуже важливий для використання за наявності різноманітних стоматологічних конструкцій: брекети, мости, коронки, імплантати та інше, оскільки в даному випадку щітка повністю марна – їй не під силу очистити все те, що накопичується під цими конструкціями. А якщо залишки їжі не будуть видалені з таких місць, значить, зуби під цими конструкціями дуже швидко псуватимуться, аж до їх повної втрати. При цьому варто пам'ятати, що щіткою користуватися все одно необхідно, оскільки іригатор не може очищати так, як це робить щітка, а щітка не може очищати так, як це робить іригатор. тому користуватись ними потрібно в комплекті. Переваги щітки в даному випадку – сприяння із зубною пастою. Іригатора – у масажі ясен. Іригатор може замінювати щітку лише в одному випадку – якщо з якихось причин щіткою тимчасово користуватися неможливо (наприклад, після операції на щелепі).

Який іригатор вибрати.
Тепер щодо того, як вибрати іригатор. Адже, коли доходить справа до тієї різноманітності, яка представлена ​​на ринку, очі розбігаються, а руки не знають, що вибрати – усі мають безліч переваг. Це справді так – усі іригатори очищають зуби. Просто одні очищають значно ефективніше, ніж інші. До того ж у кожного є недоліки, про які виробники під час продажу не згадують. Ну і оскільки іригатора - це побутовий прилад, то, як будь-який прилад домашнього користування, у нього є безліч функцій, яких у одного приладу більше, у іншого менше. А ці функції для користувача дуже важливі і перед вибором певного іригатора їх варто знати.

Отже, що пропонує нам сьогодні «світ іригаторів»? Почнемо з кращого іригатора на ринку – це іригатор виробника Pecham, прилад, який підключається до водопровідного крана. Кращий цей іригатор за багатьма критеріями: ціна, якість, зручність використання, практичність, функціональність та багато іншого. Він працює від напору води без будь-яких додаткових джерел живлення (наприклад, електрика), що забезпечує йому безпеку (і приладу, і користувачеві). Pecham можна використовувати з будь-яким типом крана, оскільки вони є стандартними. Тому використовувати його можна в будь-якій точці світу – якщо ви часто подорожуєте та не хочете переривати турботу про свої зуби, ви можете з легкістю брати з собою прилад та використовувати його у будь-якому готельному номері (або над умивальником, або у душі – для цього є спеціальний). перехідник). До речі, перевозити його дуже легко, оскільки він легкий та компактний, не займе у валізі багато місця. Іригатор Pecham - це надійна конструкція, яка виключає будь-які поломки. Іригатор Pecham - це безпечний напір, який регулюється не тільки налаштуваннями на самому приладі, але і спеціальним захисним клапаном, завдання якого полягає в тому, щоб зливати зайву воду у умивальник. Іригатор Pecham – це найширший серед усіх моделей набір насадок на всі випадки життя.

На другому місці за якістю та популярністю (ірригатор, що підключається до крана, до речі, є найпопулярнішим на вітчизняному ринку) знаходиться ірригатор стаціонарного типу, який також має масу переваг (більшістю з тих, якими володіє ірригатор, що підключається до водопровідного крана), але має значно більше недоліків. Перший недолік - це резервуар, який необхідно заповнювати водою. Другий недолік - це робота від розетки, що не тільки часто незручно, а й небезпечно (і для приладу, і для користувача). Третій – часті поломки (сам прилад не піддається ремонту). Четвертий – найвища ціна на ринку.

Третій різновид іригаторів – портативні іригатори мають лише один істотний плюс – використовувати його можна де завгодно (навіть у поїзді, кафе, на роботі), оскільки прилад працює на основі батарейок/акумуляторів. Але їх необхідно часто міняти, а прилад через роботу від зовнішнього джерела живлення не є безпечним (особливо ним не можна користуватися дітям, людям хворим або похилого віку). До того ж, у них абсолютно ненадійна конструкція.

Тому робимо висновок і вибираємо те, що не тільки приноситиме користь вашим зубам, але і буде безпечним, зручним, практичним, доступним і якісним. А саме іригатор Pecham!